سوالات متداول


1. سوالات متداول نمایش دهندگان

1.1 : چرا سایتم برای نمایش تبلیغات تایید نشده و چه کاری برای بررسی مجدد آن باید انجام دهم؟

تایید وبسایت های نمایش دهنده بر اساس استانداردهایی از جمله:‌ داشتن محتوای مناسب و آرشیو کافی، برخورداری از کیفیت طراحی و گرافیک مناسب، عدم استفاده از تبلیغات مزاحم و …. صورت می گیرد. پس از اعلام علت عدم تایید وبسایت های نمایش دهنده کاربران می توانند با رفع کامل موارد اعلام شده درخواست بررسی مجدد خود را ارسال کنند.

 

2.1 : چگونه درآمد بیشتری کسب کنم؟

عوامل متفاوتی از جمله محتوا و گرافیک مناسب وبسایت شما در این رابطه تاثیر دارد، اما انتخاب جایگاه و سایز بنر مناسب (سایز های پرکاربرد و بزرگ) در درآمد شما تاثیر خواهد داشت.

 

3.1 : درآمد کسب شده از نمایش تبلیغات چه زمانی برای من محاسبه میشود؟

به منظور شمارش دقیق تر تعداد کلیک و نمایش ها درآمد هر روز برای یک سایت در ابتدای روزبعد محاسبه و به اعتبار حساب کاربر اضافه خواهد شد

 

4.1 : چگونه درخواست واریز درآمد به حساب بانکی خود را ثبت کنم؟

پس از ثبت شماره شبای خود (در قسمت تنظیمات و اطلاعات مالی)، از قسمت امور مالی، در صورتی که حداقل درآمد شما ۲۵۰۰۰ تومان باشد می توانید درخواست واریزتان را ثبت کنید

 

5.1 : درخواست واریز وجه من تایید شده اما هنوز به حساب بانکی من واریز نشده است؟

درخواستهای برداشت وجه کاربران کلیک جو معمولا حداکثر تا 24 ساعت بعد در صورتی که موردی نداشته باشد تایید شده و دستور پرداخت آن به بانک ارسال میگردد. پس از آن در صورتی که در روزهای عادی کاری و قبل از ساعت 16 باشد، در همان روز مبلغ درخواستی توسط بانک به حساب بانکی کاربر واریز میگردد. در غیر این صورت در ابتدای روز کاری بعد این کار توسط بانک انجام شده و در حوزه اختیارات کلیک جو نیست.
در صورتی که درخواست برداشت وجه در روزهای تعطیل باشد، واریز وجه به حساب تا اولین روز کاری توسط بانک به تعویق خواهد افتاد

 

2. سوالات متداول آگهی دهندگان

1.2 : شیوه کاری کلیک جو برای تبلیغات کلیکی به چه صورتی است؟

کلیک جو مانند بسیاری از شرکتهای تبلیغات کلیکی که در کلاس جهانی حضور فعالی دارند، بر پایه Cost Per Click یا CPC است.
روش Cost Per Click یا پرداخت بر اساس هر کلیک به این مفهوم است که تراکنش مالی بین آگهی‌دهندگان، نمایش‌دهندگان و کلیک جو بر اساس کلیک محاسبه می‌شود. در واقع آگهی دهنده برای نمایش بنرها تبلیغاتی هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کند و تنها زمانی که توسط یک کاربر بر روی بنر وی کلیک شود، هزینه آن از حساب آگهی دهنده کسر خواهد شد.

 

2.2 : هدفمندیهایی که در کلیک جو برای کمپینهای تبلیغاتی فراهم شده است، چیست؟

در حال حاضر شما میتوانید سه نوع هدفمندی را انتخاب کنید: سیستم عامل، دستگاه، منطقه جغرافیایی. به زودی هدفمندیهای موضوعی، زمانی و سایتهای خاص نیز اضافه خواهد شد.

 

3.2 : نرخ هر کلیک در کلیک جو چقدر است؟

در حال حاضر نرخ پایه هر کلیک 2,000 ریال است که با توجه به انتخاب هدفمندیهای مختلف این نرخ میتواند افزایش پیدا کند.

 

4.2 : چطور می توانم ببینم تبلیغاتم در چه وبسایت هایی نمایش داده می شود؟

در قسمت کمپین های من با انتخاب کمپین مورد نظر می توانید از قسمت آمار،  چند وبسایت آخری که بنرهای شما از آنها کلیک دریافت کرده اید را مشاهده کنید.

 

5.2 : ابعاد استاندارد بنرهای استفاده شده در تبلیغات بنری کلیکی چیست؟

ابعاد بنرهای کلیک شامل موارد زیر است:

- - - -